Et Yaşlandırma

Tangün Soğutma Sistemleri & Ekipmanları

Et Yaşlandırma Et ve et ürünleri, muhafaza edilirken dikkat edilmesi gerekilen en önemli gıdalardan birisidir. Yanlış muhafaza edilen et ve et ürünleri çok kısa süre içerisinde bozulabilir ve tüketilemez hale gelebilir. Bu nedenle etin muhafaza edileceği dolap seçimi oldukça önemlidir. Dry aged işlemi, etin lezzetini arttırmaya yarayan bir işlemdir. Sabit sıcaklıkta uzun süre bekletilerek terbiye edilen etlerin lezzeti kat kat artmaktadır. Dry aged dolabı, bu işlem için en uygun dolaptır. Dry aged dolabı, kaliteli malzemelerden üretilmiş olup uzun ömre sahip olmalıdır. Et tüketiminde oldukça farklı tercihler bulunmaktadır. Bu tercihlere de uygun et muhafaza etme dolapları bulunmaktadır. Bu dolapların hepsini başlık altında inceleyelim.

Et Yaşlandırma Dolabı

DRY AGED – Et Yaşlandırma Etinizi uzun süre saklayabileceğiniz ve daha lezzetli hale gelmesi için bekletebileceğiniz türde bir dolaptır. Bu işlem sayesinde etleriniz gün geçtikçe daha lezzetli hale gelir ve tercih edilesi etlere sahip olursunuz. Ancak et yaşlandırma dolabı seçerken mutlaka dolabın kalitesini kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu dolaplar; dayanaklı, sağlıklı ve paslanmaz olmalıdır. İnsan sağlığını yakından ilgilendiren et muhafaza dolapları, sağlık standartlarına uygun olmalıdır. Eğer böyle bir dolap arıyorsanız şu anda doğru yerdesiniz.

Et Sergileme Dolabı

DRY AGED – Et Yaşlandırma Kasapların olmazsa olmaz ihtiyaçlarından birisidir et sergileme dolabı. Cam içerisinde sergilenen etler müşterinin ilgisini çekerken aynı zamanda dolap içerisinde iyi korunan etler uzun zaman boyunca taze kalır. Et sergileme dolabı, marketlerin de bulundurması gereken bir dolaptır. Dükkanınızın boyutuna uygun her seçenekte et sergileme dolabı için doğru adrestesiniz.

Himalaya Tuzlu Et Dolabı

DRY AGED – Et Yaşlandırma Himalaya tuzu, hem doğal ve sağlıklı bir tuz çeşididir hem de etlerinizin uzun süre sağlıklı kalmasını sağlar. Himalaya tuzlu et dolabı, etlerinizin ömrünü maksimum uzunlukta tutmayı sağlayan bir dolaptır. Bu sayede müşterilerinize her zaman en taze eti sunabilirsiniz.

Paslanmaz Saklama Dolabı

DRY AGED – Et Yaşlandırma Et ve et ürünlerini saklama işlemi, oldukça önemli bir işlemdir. Etlerin saklanacağı dolap paslanmaz olmalı ve sağlık standartlarına uygun olmalıdır. Son teknoloji ürünü olan paslanmaz saklama dolaplarımızla her türlü ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz.

Dry aged donanımları, özel donanımlardır. Yüksek teknolojili bu ürünleri firmamız, dry aged imalatı protokolleri dahillinde sunmaktadır. Et yaşlandırma dolabı, et nemlendirme dolabı veya et dinlendirme dolabı olarak da bildiğimiz bu donanımların yanı sıra et sergileme dolabı gibi ihtiyaçlar için de çözümler sunabilmekteyiz. Firmamız her işletme için paslanmaz saklama dolabı üretimi gerçekleştirebilmektedir. Bizimle hemen iletişime geçerek şimdi hizmet almaya başlayabilirsiniz.

DRY AGED  ( ET YAŞLANDIRMA) ÖZELLİKLERİ :

  • Paslanmaz çelik  (304)  kalite  İç gövde
  • Paslanmaz çelik veya dekorasyona  uygun renk ve dış görseller
  • 42kg /m3 poliüretan enjeksiyonlu  gövde
  • Yaylı ve menteşeli cam kapılar
  • Led  aydınlatma
  •  %65 – 85 aralığında otomatik iç kabin nemlendirme
  • Isı göstergeli otomatik defrostlu kumanda paneli
  • Sıcak gaz veya elektirikli defrost sistemi                 
  • İç ve dış montaj soğutma grubu

SEO

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir