Morg Dolapları

Tangün Soğutma Sistemleri & Ekipmanları

Morg Dolapları , hayata gözlerini yummuş birinin defnedilmeden önceki son adresidir. Kişinin cansız bedeni, soğutucu odalarda defnedilmeden bekletilmektedir. Morg dolapları, birkaç farklı türe sahip olup naaşın içerisinde muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

Morg dolapları, iyi bir soğutucu sisteme sahip dolaplardır. Morg dolabı imalatı hizmetiyle, morg dolabına ihtiyaç duyan herkese hizmet vermekteyiz. Statik morg dolabı imalatı, baştan yüklemeli morg imalatı, üç üniteli morg imalatı, üç gözlü morg imalatı, yandan açılır morg imalatı, cenaze dolabı imalatı hizmetleriyle her zaman yanınızdayız.

Bu hizmetlerin yanı sıra cenaze yıkama masası ve sedya imalatı hizmeti de sunmaktayız.

Gasil masası, naaşın yıkandığı masadır ve naaş burada yıkandıktan sonra cenaze kefenleme masasına aktarılır. Baştan yüklemeli morg; naaşı dikey olarak, önce ayakları dolabı girecek şekilde tasarlanan morg odalarıdır. İki üniteli baştan yüklemeli morg dolabında üniteler biribinden bağımsız çalışır ve farklı sıcaklıklarda naaşı muhafaza edebilir.

Statik morg dolabı imalatı hizmetimizde ise naaş kuru soğutma seçeneğiyle bekletilmektedir. Aynı zamanda fanlı, yani hava sirkülasyonu seçeneğiyle de soğutma yapılmaktadır. Morg odaları ölçüleri standart olduğu üzere şipariş üzerine özel boyutlarda da hazırlanmaktadır. Kullanılan malzemeler paslanmaz olup en az 2 yıl garantilidir. Çoklu kullanıma da uygun olarak hazırlanabilen morg odaları, isteğinize uygun olarak da tasarlanmaktadır.

Morg dolabına naaşı koymak için kullanılan sedye iste, raylı sistem olup kolay kullanıma sahiptir. Morg imalatı ve morg odası üretimi için doğru yerdesiniz.

Yandan Açılır Morg Dolabı; Naaşı yan olarak da koyabileceğiniz yandan açılır morg dolabında, istediğiniz ölçülere uygun olarak da imalat yapılmaktadır. Morg dolaplarında ani ısı değişimlerine karşı uyarıcı sensör de yer almaktadır. Toplu kullanım amacıyla da tasarlanan morg dolapları, her türlü ihtiyacınızı karşılamak adına özel olarak da imal edilebilmektedir.

Cenaze Yıkama Masası; Cenaze yıkama masası temin etme hizmetimizle de yalnızca morg değil aynı zamanda naaşı yıkayabileceğiniz ve kefenleyebileceğiniz imkanları da karşılamaktayız. Cenaze yıkama masası ve cenaze kefenleme masası imalatı, bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde donanıma sahiptir. Kullanılan malzemeler paslanmaz olup tüm standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Morg dolapları endüstriyel niteliklere sahip tıbbi cihazlardır. Bu alanda gerçekleştirilen imalatlar özel olarak morg dolabı imalatı alanında uzman firmalarca yapılmalıdır. Nitelikli üretim standartları olmaması halinde ciddi sıkıtınlar ortaya çıkabileceğinden,  cenaze yıkama masası donanımı da dahil olmak üzere tüm donanımları kapsayan morg imalatı uygulamaları deneyimli ve uzman morg üretimi firmalarınca yapılır. Cenaze dolabı imalatı olarak da bilinen uygulamalardan hemen bu firmalara ulaşarak faydalanabilirsiniz.

MORG ÜNİTELERİ ÖZELLİKLERİ :

  • İsteğe bağlı (tekli, çiftli veya üçlü)
  • 40 kg / m3 yoğunluk poliüretan enjeksiyonlu gövde
  • Isı göstergeli otomatik defrostlu kumanda paneli
  • Soğutma sistemi ( statik veya hava sirkülasyonlu )
  • İsteğe göre hareketli sedyeler

SEO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir