Hakkımızda

Tangün Soğutma Sistemleri & Ekipmanları

Hakkımızda , 1998 yılı itibari ile İstanbul Maltepe’de Sanayi Tipi Buzdolabı ve Soğutucu üretimi ile ilk faaliyetine başlamış olup, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda doğru ve bilinçli bir şekilde karşılamak için sektördeki bilgi ve tecrübelerimizi TANGÜN SOĞUTMA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. adı altında 2013 yılı itibari ile Dilovası/Kocaeli bölgesinde bulunan S.S Mermerciler Küçük San. Sitesinde 4200 m2 kapalı 1200 m2 açık alanı ile faaliyetine devam etmektedir.

FAALİYET ALANI;

  • Market, Kasap, Şarküteri
  • Pastane & Büfe ve Kantinler
  • Mutfak ve Pişirme Grupları
  •  Soğuk Hava Depoları
  • Hastane, Morg Üniteleri
  • Merkezi ve Bireysel Soğutma Üniteleri
  • Buz Makinaları ve Şok Su Soğutucuları

Faaliyet alanımızda 7/24 servis hizmeti verilmektedir.

Kuruluş tarihinden itibaren kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren firmamız; üretimden sevkiyat aşamasına kadar tüm birimlerinde maksimum kontrolleri yaparak her türlü müşteri talebini zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamak için çalışmaktayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ :

*Kalitesinden ödün vermeden ürün odaklı çalışma prensibiyle, müşteri memnuniyetine önem vererek, her gün bir adım daha ileriye gitme çabası içindedir.

*Ürün odaklı çalışmalarımız, müşterilerimize verdiğimiz sonsuz güven ve özveri ile alanımızda ‘en iyi’ olarak anılmayı hedeflemektedir.

*Temel ilkelerimizden birisi olan %100 Müşteri Memnuniyeti, Sıfır Kusur anlayışı ile doğru orantılı gelişmektedir.

 *Ürün ve hizmet konularında firmamız; araştırma ve geliştirme çabaları ile işinde mükemmele imza atmayı hedeflemektedir.

*TANGÜN SOĞUTMA San.ve Tic. Ltd. Şti.  firması olarak kalite politikamız ve amaçlarımız doğrultusunda %100 başarıya ulaşmak için çalışmaktayız.

SEO

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir