Soğutma Üniteleri

Tangün Soğutma Sistemleri & Ekipmanları

Soğutma Üniteleri bir gıdayı muhafaza etmekten tutun da birçok alanda kullanılmaktadır. Bu alanda, alanının öncüsü bizler, en son teknoloji ürünlerle kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Ürünleriniz çok daha uzun süre boyunca taze kalsın istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz.

Market soğutma sistemleri, soğutma kabinleri, soğutma dolapları, merkezi soğutma sistemleri, tavan tipi soğutma üniteleri hizmetleriyle her zaman yanınızdayız. İmalat esnasında kullandığımız ürünler son teknoloji üretim olup darbelere ve ani elektrik kesintilerine karşı dayanaklıdır.

Sık tasarım eseri olan soğutma dolaplarımızda, soğutmayla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yalnızca bu alanda değil, aynı zamanda soğuk hava deposu imalatıyla da gıdalarınızı uzun süre boyunca muhafaza edebilir ve depolayabilirsiniz.

Merkezi sistem soğutma kabinlerimiz, dünya standartlarına uygun olarak üretilmekte olup yüksek verimli soğutma işlevi gerçekleştirmektedir. Kolay kurulum ve montaj/demontaj sağlayan ergonomik tasarımı sayesinde kurulumda hiçbir sorun yaşamazsınız. Kolay bakım avantajı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz kabinlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Su Soğutmalı Cihazlar

Paslanmaz çelik soğuk su tankı ve şık tasarımı sayesinde yaz aylarında vazgeçilmez olan su soğutmalı cihazlarımız, her ortama uygun boyutu sayesinde mini bir dolap kadar yer kaplamaktadır. Üretimde kullanılan malzemeler insan sağlığına duyarlı olup hiçbir biçimde zarar vermemektedir.

Tavan Tipi Soğutma Üniteleri

Odayı, tavana monte edilen cihazlarla soğutan tavan tipi soğutma ünitelerimiz, yüksek soğutma verimi ve düşük enerji tüketimi sayesinde Avrupa standartlarına uygun olarak imal edilmektedir. Kısa sürede yüksek verim elde eden ünitelerimiz, odanın sıcaklığını bir anda istediğiniz seviyeye ayarlayabilir. Küçük orta ve büyük soğutma kapasitesine bağlı donmuş odalara uygulanabilen tavan tipi soğutma sistemleri, paslanmaz malzemelerden üretilmektedir.

Merkezi Soğutma Sistemleri

Merkezi soğutma sistemlerimiz, tüm standartlara uygun olarak kaliteli ve güvenilir ekipmandan imal edilmiştir. Farklı montaj şekillerine uyum sağlayan merkezi soğutma sistemlerimiz, kolay bakım sağlamaktadır. Düşük enerji tüketimiyle yüksek verim sağlayan sistemlerimiz, kalitenin ve ustalığın doğru adresinde sizleri beklemektedir.

Chiller Ünitesi

Soğutma suyuna ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kullanbilen Chiller ünitesi, sanayide ve tekstil alanlarında sıklıkla ihtiyaç duyulan bir ekipmandır. Hazır beton tesislerinde beton suyunun soğutulması adına da kullanılmaktadır.

SEO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir