Pastahane Dolapları

Tangün Soğutma Sistemleri & Ekipmanları

Pastahane Dolapları , Unlu mamül satılan her işletmede bulunması gereken eşyalardan birisi pasta dolabıdır. Pasta dolabı, satmak istediğiniz her türlü gıdayı gün içerisinde muhafaza ederek ömrünü uzun tutar. Bu sayede müşterilerinize her zaman taze ürünler temin etmiş olursunuz.

Pasta dolap imalatı yaptığımız fimamızda, hemen her türlü ihtiyacınıza uygun çözümler sunmaktayız. Dilediğiniz boyut seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun pasta dolabını temin etmek için en uygun yerdesiniz!

Sevdiklerine önemli günlerde hediye almak isteyenlerin en sık tercih ettiği şeylerden birisi pastadır. Pastaların ise her zaman taze ve canlı görünmesi gerekir. Üflemeli yaş pasta dolabı, mini pasta dolabı veya kuru pasta dolabı; her fırına, pastaneye lazım olan ürünlerdendir. Ancak pasta dolabı seçerken dikakt etmeniz gereken en önemli şey dolabın kalitesidir. Kalitesiz bir dolap, ürünlerinizi çabuk bozulmasına ve dolabın da kısa sürede kullanılamaz hale gelmesine neden olacaktır. Paslanmaz dolap imalatı ile biz, hem son teknoloji ürünü hem de uzun ömürlü dolaplarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Waffle Dolabı

Günümüzün en popüler tatlılarından biri olan waffle, hemen hemen herkes tarafından sevilmekte ve oldukça sık tüketilmektedir. Bu nedenle her tatlı dükkanının mutlaka bu  artan talebe karşı bir waffle dolabı bulundurması gerekmektedir. İhtiyacınıza uygun waffle dolaplarımızla dükkanınız ister küçük olsun isterse büyük, her türlü ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Kuru Pasta Dolabı

Oldukça çabuk bayatlayan unlu mamüllerden birisi de kuru pastadır. Kuru pastalar, uygun muhafaza edilmezse çok kısa sürede tadını ve görünümünü kaybedebilir. Kuru pasta dolabı, kuru pastaların çabuk bayatlamaması ve uzun ömürlü olması adına hemen hemen her türlü kuru pasta üreticisine lazımdır. Kaliteli malzemelerle imal edilmiş bir kuru pasta dolabı, kuru pastaların ömürlerini uzacatacak ve kuru pastaların daha leziz görünmesini sağlayacaktır.

Yaş Pasta Dolabı

Yaş pastalar, en sık tüketilen pasta türlerindendir. Ancak kuru pastalarda olduğu gibi yaş pastalar ve pasta üzerindeki kremalar da çok çabuk bozulmaktadır. Bu nedenle yaş pastalar da en az kuru pastalar gibi oldukça iyi muhafaza edilmek zorundadır. Yaş pasta dolabı hizmetimizle her türlü ihtiyacınıza karşı yanınızdayız.

Pasta dolabı, özel ısı değerlerinde ekonomik soğutma yapan ve bu sektör için özel olarak üretilen dolaptır. Pasta dolap imalatı özle bir üretim alanı olduğundan, bu ürünleri genellikle bizim gibi sektör temsilcilerinden temin edebilirsiniz. Biz müşterilerimiz için soğutmalı yaş pasta dolabı, üflemeli yaş pasta dolabı ve mini pasta dolabı gibi bir çok farklı standarda sahip yaş pasta dolabı imalatını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca pastanelerde kullanılan kuru pasta dolabı gibi soğutma sistemi bulunmayan dolapları da müşterilerimiz için üretebilmekteyiz. Ürünlerimiz içerisinde, duvar tipi yaş pasta dolabı, meze dolap imalatı ve waffle dolabı gibi sektöre özel ürünler bulunmakta olup, paslanmaz dolap imalatı noktasında sizin için nitelikli ürünleri üretmekteyiz.

Pasta dolabı

Pasta dolaplarında ısıtıcı, soğutucu ve vitrin aynı dolapta tasarlanır. Farklı saklama koşullarındaki ürünleri sergileme fırsatı bulunur.

Pastane, fırın ve kafeler  için tasarlanmış olan ürünlerimizi; siz ve değerli markalarınızın ana yüzü olabilecek estetiğe ve kullanılacak alanın mimari yapısıyla uyumlu kişiye özel olarak ahşap, cam, taş ve metalin birbirine en uygun tasarımıyla, içinde stoklanacak ürünlerinize uygun soğutma ve üfleme kapasiteleriyle her metraja uygun tasarlayıp en kaliteli hammaddeler ile üretip kullanımınıza sunuyoruz. 7/24 servis desteğimiz ile siz değerli müşterilerimizin sıkıntılarını giderme ve müşteri memnuniyeti esaslı servis personelimiz ile zaman tanımaksızın arıza ve bakım ihtiyaçlarınızı gidermeye odaklanıyoruz.

Şarküteri Dolabı

Sosis, salam, pastırma, sucuk ve  benzer saklama koşullarına sahip peynir zeytin kaymak gibi ürünleri uygun koşullarda saklayıp sergileyebileceğiniz dolap çeşididir.

Kasap ve şarküteriler için tasarlanmış olan ürünlerimizi; siz ve değerli markalarınızın ana yüzü olabilecek estetiğe ve kullanılacak alanın mimari yapısıyla uyumlu kişiye özel olarak ahşap, cam, taş ve metalin birbirine en uygun tasarımıyla, içinde stoklanacak ürünlerinize uygun soğutma ve üfleme kapasiteleriyle her metraja uygun tasarlayıp en kaliteli hammaddeler ile üretip kullanımınıza sunuyoruz. 7/24 servis desteğimiz ile siz değerli müşterilerimizin sıkıntılarını giderme ve müşteri memnuniyeti esaslı servis personelimiz ile zaman tanımaksızın arıza ve bakım ihtiyaçlarınızı gidermeye odaklanıyoruz.

PASTANE REYON ÖZELLİKLERİ :

  • Modüler (sistem)
  • İç ve dış montajlı soğutma grubu
  • Su giderli paslanmaz çelik gövde
  • Standart ürünlerde 40 kg / m3 yoğunluk poliüretan enjeksiyonlu gövde
  • Değişebilir ön dekor seçeneği
  • Isı göstergeli otomatik defrostlu kumanda paneli
  • Soğutma sistemi ( statik veya hava sirkülasyonlu )
  • Floresan veya led aydınlatma
  • İsteğe göre düz veya bombe cam seçeneği
  • Dekorasyona uygun renk ve model seçeneği

SEO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir